Karty Stałego Klienta

sklep dla dzieci

Kup w Dino wyprawkę, a dostaniesz  rabat na wózek, fotelik i wszystkie inne zakupy.  

Gdy w danym zamówieniu (zestawie kilkuelementowym)  jeden lub kilka produktów  kosztuje powyżej 1000 zł , na wszystkie następne towary z zamówienia ( zestawu)  obowiązują rabaty zgodnie z poniższym regulaminem. 

Jeśli kupiłeś już za 1 000 zł masz 2 % rabatu na następne zakupy.

Jeśli kupiłeś już za 3 000 zł masz 3 % rabatu na następne zakupy.

Jeśli kupiłeś już za 5 000 zł masz 4 % rabatu na następne zakupy.

Jeśli kupiłeś już za 10 000 zł masz 5 % rabatu na następne zakupy.

Jeśli kupiłeś już za 15 000 zł masz 6 % rabatu na następne zakupy.

karta żółta - rabat 2% 2% rabatu
na zakupy powyżej 1 000 zł
karta pomarańczowa - rabat 3% 3% rabatu
na zakupy powyżej 3 000 zł
karta zielona - rabat 4% 4% rabatu
na zakupy powyżej 5 000 zł
karta srebrna - rabat 5% 5% rabatu
na zakupy powyżej 10 000 zł
karta złota - rabat 6% 6% rabatu
na zakupy powyżej 15 000 zł

Pełny regulamin karty stałego klienta Dino

 1. Żółta karta stałego klienta Dino  zapewnia 2% rabat na wszystkie* (oprócz pampersów, huggies i odżywek) zakupy we wszystkich sklepach Dino.
 2. *Na pampersy, huggies i odżywki upust wynosi 2%.
 3. Kartę rabatową 2 %  i prawo do przyszłych upustów uzyskuje się  po dokonaniu zakupów w sklepach Dino na kwotę minimum 1000 zł - z dowolnej ilości paragonów, w ciągu ostatnich 12 miesięcy - co oznacza, że  należny klientowi upust naliczony jest  dopiero dla tej części zakupów, która jest nadwyżką powyżej 1000 zł - dającą się fizycznie wydzielic . Pierwsze zakupy nawet przekraczające 1000 zł  nie podlegają upustom - nie dotyczy to nabycia  wyprawki niemowlęcej  za minimum 300 zł, kiedy 5 % upust jest naliczany od razu.
 4. Prawo do wyższych rabatów  uzyskuje się dopiero po przekroczeniu  odpowiedniej sumy zakupów, co oznacza, że tylko za zakupy przekraczające kwotę danego progu rabatowego naliczamy wyższy upust .
 5. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy dane zamówienie da się fizycznie podzielić, na towary do wartości  1000 zł ( lub  więcej ) i na  pozostałą nadwyżkową część. Wtedy na  tę część  zamówienia, która jest nadwyżką powyżej  1000 zł ( lub więcej ),  klientowi przysługują rabaty .  Nie akceptujemy jednak tylko wartościowego podziału zamówienia -  bez fizycznego wyszczególnienia poszczególnych rzeczy - na część do 1000 zł i powyżej  1000 zł.  W razie wątpliwości wszelkich dodatkowych informacji udzielają nasi konsultanci.
 6. W wypadku zakupów uprawniających do otrzymania karty rabatowej, właściwa karta zostanie wysłana w postaci pliku elektronicznego lub , na życzenie klienta,  w postaci fizycznej  wraz z towarem.
 7. Klienci, którzy są zalogowani w naszej bazie klientów internetowych otrzymują odpowiedni rabat automatycznie.
 8. Klienci, którzy nie są zarejstrowani w naszej bazie klientów internetowych, gdyż nie zalogowali sie w e-sklepie Dino, a posiadają naszą kartę rabatową, muszą w trakcie zakupów internetowych przesłać nam w załączniku otrzymany wcześniej od nas plik z kartą albo zeskanową ( sfotografowaną ) kartę, aby udokumentować swoje prawo do rabatu.
 9. Nasz system system kart rabatowych, posiada dwa poziomy rabatów : 2 % na odżywki i pieluchy oraz 2 -6 % na pozostałe produkty, jednak ze względów technicznych w sklepie internetowym nie jesteśmy w stanie rozdzielić tych rabatów.
 10. W rezultacie, w trakcie kupowania  pieluch pampers , huggies i odżywek  przez klienta zalogowanego w naszej bazie e-sklepu Dino, naliczany jest tylko większy z tych rabatów  ( 2 -6% ) od  pierwotnej kwoty zakupów, co nieco zmniejsza kwotę do zapłaty pojawiającą się w  trakcie zakupów  w stosunku do prawidłowej, sugerując błędnie większy niż 2 % upust należny na pampersy, huggies i odżywki.
  • Korekty są robione przez nas ręcznie i prawidłowo wyliczona kwota będzie podana klientowi przez kuriera w przypadku płatności za pobraniem, a szczegółowe wyliczenie korekty będzie wysłane mailem na życzenie klienta.
  • W przypadku płatności przelewem postaramy się wysłać szczegółowe wyliczenie korekty zaraz po otrzymaniu zamówienia. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
  •  Ze względu na wygodę naszych klientów i i szacunek dla ich czasu, różnice poniżej 5 zł nie będą przez nas korygowane, co oznacza dodatkowy rabat dla Państwa. Przynajmniej w ten sposób możemy częściowo zrekompensować niedoskonałości naszego oprogramowania .
 11. Maksymalny rabat w naszej firmie wynosi 6 % na wszystkie zakupy, oprócz pieluch i odżywek ( maksymalnie 2% )
 12. Rabat przy zakupie mebli przedszkolnych i szkolnych przedstawia się następująco:
  żółta karta - 1% rabatu na następne zakupy,
  pomarańczowa karta- 2%
  rabatu na następne zakupy,
  zielona karta - 3% rabatu na następne zakupy,
  srebrna karta - 4% rabatu na następne zakupy,
  złota karta -5% rabatu
  na następne zakupy.
 13. Rabaty na karty nie obowiazują, jeśli klient korzysta z opcji   Widziałeś ten produkt taniej ?, a my przedstawimy najkorzystniejszą ofertę w sieci. Możliwe są wówczas jedynie indywidualne negocjacje cenowe. 
 14. Rabaty na karty nie obowiazują również, jeśli klient kupuje towar wyprzedażowy lub jeśli cena promocyjna różni się  więcej niż 5 % od ceny wyjściowej.
 15. Rabaty z różnych źródeł się nie sumują. W przypadku nałożenia się dwóch lub więcej rodzajów upustów, do ostatecznego wyliczenia ceny sprzedaży będzie brany tylko jeden najwyższy rabat - ten najkorzystniejszy dla klienta  .
 16. Karty rabatowe w  dino.sklep.pl  nie są kartami na okaziciela . W związku z tym Dino  zastrzega sobie prawo do weryfikacji poprzednich zakupów klienta i do  odmowy udzielenia rabatu w przypadku niezrealizowania zakupów w odpowiedniej wysokości.
 17. Dino zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym momencie.
Wróć
Maxi Cosi - 10%
Promocja

Dino - Łódź, Piotrkowska 91
taniej do 10%